Outsourcing

Bylo prokázáno, že outsourcing dlouhodobě snižuje TCO (Total Cost of Ownership). Nabízíme celou škálu profesionálních služeb, které Vám umožní soustředit se na to, co je pro Váš byznys opravdu důležité.

Inovace

Udržitelného růstu Vašeho byznysu nelze dosáhnout bez nových inovativních řešení a chytrých nápadů. Jsme tu pro Vás, abychom Vám nabídli konzultace a naše cenné know-how. Pomůžeme Vám držet krok se současnými technologiemi a trendy.

Monitoring trhu

Dnešní trh je velmi kompetitivní a dobrý přehled o konkurenci a potencionálních trzích je pro Vaše produkty důležitější než kdy předtím. Díky našim zkušenostem se budete dobře orientovat v prostředí a investovat svůj čas tím správným směrem.

Kde působíme

Česko, Slovensko, Švýcarsko, Litva a Lotyšsko

Vzájemná spolupráce s našimi dlouholetými zahraničními partnery je v kontextu dnešní Evropy nesmírně obohacující a nezbytná pro všechny strany. Sdílení hodnot a vědomostí přináší našim zákazníkům náskok na poli inovací.

Informační a komunikační technologie (ICT) zahrnují veškeré informační technologie používané pro komunikaci a práci s informacemi.

Spolehněte se na odborníky

KDO JSME

 • Michal Červený
  Michal Červený(CEO)

  Je jedním ze zakladatelů masivně využívané komunitní počítačové sítě. Obchodní úspěchy při jednání z českými i nadnárodními zákazníky. Specialista na lidské zdroje a interpersonální komunikaci. Působí jako mediátor sporů při přední asociaci ISP.

 • Tomáš Holý
  Tomáš Holý(CIO)

  Odborník na síťové technologie se zaměřením na konvergované systémy a velké komplexní celky v rámci složitých síťových infrastruktur. Dlouhodobě působí na poli enterprise řešení. Specialista na bezpečnost a procesní řízení.

 • Martin Mezihorák
  Martin Mezihorák(CTO)

  Inovace a business continuity zejména v oblasti kritických systémů. Projektové řízení integrací a procesu auditu a certifikace. Specializuje se na podpůrné systémy v prostředí retailu, kde uplatňuje svoje dlouholeté zkušenosti.

Podstata naší práce

01 / Jsme integrátor

Nejnáročnější je vždy integrovat navržené řešení do stávajícího prostředí zákazníka. Naši specialisté jsou jedničkami.

02 / Jsme agregátor

ICT firmy často nabízejí řešení od jednoho či dvou partnerů. My umíme využít veškeré dostupné technologie a ty funkčně propojit.

03 / Jsme Back Office

Úspěšně řešíme outsourcing back office pro nadnárodní partnery podnikající v ČR, zejména v oblasti projektové řízení.

04 / Jsme Tech Support

To co je opravdu důležité, tedy styk s vašimi zákazníky, zařídíme na profesionální úrovni za Vás.

„ICT“, to nejsou jen počítače

ICT, to nejsou jednotlivé produkty. Přestože ceny hardware vytrvale klesají, náklady na komplexní řešení, konsolidaci a integraci neúměrně rostou. Nároky na znalost celé infrastruktury jsou vyšší než kdy předtím. S důvěrou se na nás obraťte.

Informační a komunikační technologie nás dnes provází na každém kroku. Jsou využívány ve všech oborech a institucích.

Máte na co navázat

Obory působnosti

ICT BUSINESS CONTINUITY

Provázanost ICT řešení na státní a finanční sektor je tak vysoká, že výpadky mohou přinést katastrofální důsledky. Výpadkům lze předcházet důsledným plánováním a investicemi do plně redundantních systémů. Systémy s vysokou dostupností, které synchronně replikují data do detašovaných datacenter a distribuované výpočetní systémy jsou pro nepřetržité zajištění mission critical služby klíčové.

COSTS REDUCTION

Důvodem pro nárůst nákladů je velice často zastarávající vybavení, neucelená řešení tvořena produkty různých vendorů a provozní neúspornost. Řešením je důsledná konsolidace a pozvolný přechod na nejmodernější systémy. Prvotní investice se může zdát vysoká, nicméně analýza TCO ukáže budoucí úspory v řádu desítek procent a zajistí snazší migrace.

AUDIT & CERTIFIKACE

Datový management a nároky na retenci dat jsou stále přísněji legislativně regulovány. Data musíme ukládat v souladu s platnými zákony a pravidelně je auditovat. Jen tak lze dlouhodobě zajistit autenticitu a integritu dat. Díky certifikaci se stanete pro své zákazníky důvěryhodnějšími partnery.

STANDARDIZACE & UNIFIKACE

Centralizovaný a unifikovaný management ICT infrastruktury úzce souvisí se snižováním nákladů prostřednictvím konsolidace. Toho lze docílit víceúčelovými a konvergovanými zařízeními.

OBORY ČINNOSTI

 • Retail
 • HoReCa
 • Petrol
 • Logistic
 • Fashion
 • Banking

Hledáte pro svou firmu partnera jako jsme my?

+420 222 266 500

 info@pragmatel.cz  Rečkova 1652/4, Praha 3

NAPIŠTE NÁM